GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kina 9603273
nr 960 3273
Kina
5 delar, höjd: 5-25 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:08:01
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr